poniedziałek, 28 grudnia 2015

6 najgłupszych mitów dotyczących odchudzania -TFW

6 najgłupszych mitów dotyczących odchudzania - mitów dotyczących odchudzania, zdrowego odżywiania jest mnóstwo. Obalmy je razem.

Jak wytrzymać w postanowieniach >> Mój kontrakt

środa, 23 grudnia 2015

Zdrowych Świąt bez tycia

Potrawy, które goszczą na wigilijnym stole są uważane za postne. Zgodnie z tradycją, nie używa się do ich przyrządzania żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego (smalcu, słoniny itp). Dlatego też potrawy przygotowywane zgodnie ze starymi recepturami powinny być z natury niskokaloryczne i bezpieczn

Nie przytyj na święta, trzymaj się w postanowieniach >> Mój kontrakt

wtorek, 22 grudnia 2015

Pokochaj wodę! 5 sposobów na regularne picie wody - TFW

Pokochaj wodę! 5 sposobów na regularne picie wody - Nie wiesz jak zmotywować się do regularnego picia wody? Skorzystaj z moich wskazówek.

Najlepsze rozwiązanie na konsekwencję w odchudzaniu: Mój kontrakt

niedziela, 20 grudnia 2015

Przyprawy podkręcające metabolizm - TFW

Przyprawy podkręcające metabolizm - poznaj najlepsze przyprawy podkręcające metabolizm, które powinnaś używać w swojej kuchni.

Podkręć motywację >> Mój kontrakt

sobota, 19 grudnia 2015

Jak nie przytyć przez Święta ? - Tips For Women

Jak nie przytyć przez Święta ?- Święta dwa razy w roku. Nie musisz rezygnować z wszystkich potraw. Kilka wskazówek jak nie przytyć przez święta?

Najlepsze rozwiązanie na konsekwencję w odchudzaniu: Mój kontrakt

piątek, 18 grudnia 2015

Cukry proste - czy naprawdę są szkodliwe?

Węglowodany, do których należą cukry proste stanowią jeden z najważniejszych składników odżywczych (obok białek i tłuszczów) dostarczających organizmowi

dobra motywacja dla dobrych postanowień >> Mój kontrakt

środa, 16 grudnia 2015

Dieta przed sylwestrem

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok i szaleństwo sylwestrowe. Niestety, przed nami jeszcze wielki sprawdzian z silnej woli: jedzenie w święta. Wigilia jest tradycyjnie postna, na stole pojawi się makowiec, karp i inne ryby. Podczas kolacji wigilijnej będzie można powstrzymać duży apetyt. Jednak już w pierwszy dzień świąt czeka nas nie lada wyzwanie.

Jak schudnąć skutecznie i trzymać się wybranego celu >> Mój kontrakt

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Ile cukru dziennie można jeść? - zalecenia WHO

Zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące ilości cukru w codziennej diecie. Ile cukru dziennie można zjeść?

Nie jedz cukru, znajdź motywację >> Mój kontrakt

sobota, 12 grudnia 2015

Jak nie przytyć zimą? 15 porad - Kreatornia Zmian

Zimą zwykle każdemu przybywa kilka kilogramów. Jednym mniej, drugim więcej. Na wiosnę wszyscy przechodzą na dietę i płaczą nad rozlanym mlekiem z myślą o wakacyjnej sylwetce. Po co jeśli można łatwo uniknąć tego stanu? Jeśli chcesz tej zimy zachować dotychczasową sylwetkę lub wręcz schudnąć zastosuj poniższe porady. Na pewno się nie zawiedziesz.

Najlepsze rozwiązanie na konsekwencję w odchudzaniu, zobacz teraz >> Mój kontrakt

czwartek, 10 grudnia 2015

Dlaczego nie chudnę? [6 PRZYCZYN]

Próbujesz schudnąć, ale twoja waga stoi w miejscu? Nie zawsze przyczyną musi być zbyt duża liczba przyjmowanych kalorii. Często powody są mniej oczywiste - np. hormony czy za mała ilość snu. Najważniejsze z powodów wymienia dietetyk Anna Słomkowska ( trojmiastodietetyk.pl )

Najlepsze rozwiązanie na konsekwencję w odchudzaniu: Mój kontrakt

środa, 9 grudnia 2015

Jak przyspieszyć metabolizm?

Wraz z nastaniem wiosny, sporo zaczęło się mówić o zmianie opon i to nie tylko tych samochodowych. Jak co sezon, nagłówki kolorowych magazynów atakują nas hasłami: „płaski brzuch do lata!", „pozbądź się 7 kg w 2 tygodnie", „ekspresowa dieta na wakacje", etc., etc., ogólnie - nuda.

Jak wytrwać na diecie: Mój kontrakt

wtorek, 8 grudnia 2015

Jak wytrwać na diecie?

Każdej wiosny większość znanych sposobów walki z nadwagą przeżywa na nowo swoje 5 minut. To właśnie wtedy nagłówki kolorowych czasopism krzyczą ze standów: schudnij do lata!, schudnij 5 kg w 2 tygodnie, ostatni dzwonek - lato w bikini!, i tak dalej, i tak dalej.

Jak być zmotywowanym na diecie: Mój kontrakt

poniedziałek, 7 grudnia 2015

niedziela, 6 grudnia 2015

Jak przestać jeść słodycze i cukier?

Aspiryna: panaceum za grosze Alchemicy setki lat szukali panaceum, czyli leku, który leczyłby wszystkie dolegliwości. Nie zorientowali się, że mieli go pod ręką. To kwas acetylosalicylowy, potocznie zwany aspiryną. Prawdziwy klejnot w skarbcu farmaceutów, zapobiegający nowotworom, chorobom serca i wielu innym schorzeniom.

Mój kontrakt

sobota, 5 grudnia 2015

KRATA DO LATA - odkryj mięśnie brzucha!

Każdy marzy o idealnym brzuchu w tydzień! Taki program treningowy nie istnieje! Pięknie wyrzeźbiony brzuch to oznaka zdrowia i siły. Uzyskanie idealnych mięśni brzucha nie jest wcale proste, a droga do tego jest kwintesencją cierpliwości, ciężkiej pracy oraz motywacji. W niniejszym artykule zostały przedstawione podstawowe wskazówki, które pomogą Ci w treningu.

Mój kontrakt

Ocet jabłkowy - twój sprzymierzeniec

1. Ocet jabłkowy - jak wpływa na odchudzanie? 2. Ocet jabłkowy a odchudzanie - efekty 3. Ocet jabłkowy na odchudzanie - jak stosować? 1. Ocet jabłkowy - jak wpływa na odchudzanie? Działanie lecznicze octu jabłkowego było znane już w starożytnym Egipcie i wśród Rzymian. Przyspiesza on bowiem trawienie, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i syntezę enzymów trawiennych.

Mój kontrakt

piątek, 4 grudnia 2015

10 sposobów na to, jak nie przytyć zimą

Zimą łatwiej ulegamy pokusom. Dla rozgrzewki sięgamy po gorącą czekoladę, częściej pocieszamy się słodyczami i jemy za dużo. Wszystko dlatego, że brakuje nam serotoniny, a bez niej jesteśmy przygnębieni, zmęczeni i rozdrażnieni. Do tego dochodzą spotkania przy kawie i ciastkach oraz sezon przyjęć świątecznych.

Mój kontrakt

czwartek, 3 grudnia 2015

Warto zacząć odchudzanie przed świętami Bożego Narodzenia

Fot. Fotolia Jeśli będziesz folgować sobie przez święta, bardzo prawdopodobne, że przymierzając kreacje sylwestrowe zauważysz, że twój brzuch jest nieładnie wydęty. Szybka dieta oczyszczająca może już wiele nie zdziałać, zwłaszcza, że przecież po świętach zostają jeszcze zapasy ciast i innych smakołyków.

Mój kontrakt

środa, 2 grudnia 2015

Dieta gdy cierpisz na zespół jelita drażliwego (IBS)

Zespół jelita drażliwego (IBS) to choroba jelita cienkiego i grubego, objawiająca się głównie bólami brzucha oraz zaburzeniami rytmu wypróżnień, które nie są uwarunkowane zmianami organicznymi ani biochemicznymi. Jest najczęściej występującą chorobą układu pokarmowego. Zdiagnozowany IBS występuje u 10-20% dorosłej populacji i 2 razy częściej dotyka kobiet niż mężczyzn.

Mój kontrakt

wtorek, 1 grudnia 2015

Dieta wysokotłuszczowa pomaga schudnać-dieta w cukrzycy

Dieta złożona z tłuszczy, w tym tłuszczy nasyconych, a z niską zwartością węglowodanów, przyczynia się do większej utraty tkanki tłuszczowej oraz poprawia kondycję układu krążenia, w porównaniu z dietą niskokaloryczną. Takie wyniki badań zostały opublikowane przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia na łamach Annals of Interanal Medicine.

Mój kontrakt